Vestavěné skříně                                                                                                    

Skříně na míru

skříně na míru​Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především Vám „na míru šitý“ způsob využití prostoru.
Vestavné skříně se svojí variabilitou uplatní téměř na všech místech, kde je třeba dostatku úložných prostor – v hlavní obytné místnosti, v ložnici, v dětském pokoji, v pracovně i v chodbách nebo v halách. Rostoucí oblibu vysvětluje jejich variabilita a velká přizpůsobivost potřebám konkrétního uživatele. Na rozdíl od tradičního nábytku můžeme u toho vestavného zvolit délku, hloubku i výšku a vybrat si vhodné a nejlépe ladící dveře.
Předností tohoto vestavěného nábytku je schopnost účelně zaplnit členitý prostor – skříně do výklenku, skosené, rohové, do prostoru, nástavce na zem i do výšek.

 

Výběr dvířek

výběr dvířek

Každý člověk zpravidla řeší výběr dvířek podle svých potřeb. Můžete si tedy vybrat z těchto variant.
Dveře posuvné (skříň musí uzavírat minimálně dvě křídla posuvných dveří) jsou vhodné téměř do všech míst, kde je malý prostor. Nejsou však vhodné do úzkých skříní, protože otevřením jednoho křídla dveří se nabídne omezený přístup do vnitřku nábytku. Proto mějme na mysli i to, že posuvné dveře samy o sobě zaberou určité místo.
Druhou variantou jsou skládací dveře. Otevřením levé i pravé části se nabídne téměř celý úložný prostor. Nejlépe se hodí do rohových skříní.

Prostor uvnitř skříně

vnitřní prostor skříně

Prostor uvnitř skříně je sestavován dle Vašich potřeb. Výška zásuvek i polic se přizpůsobuje konkrétním požadavkům, pevně zabudované tyče na ramínka doplňují výsuvné nebo sklopné tyče (sklopná tyč je ideální, když ji umístíte do horní části skříně, kam rukou nedosáhnete). Na výsuvném principu jsou vytvořeny i takzvané kalhotovníky, kravatníky, botníky a drátěné koše. Zvláštní úchyt pamatuje na vysavač s hadicí nebo výsuvné žehlicí prkno.

Klasické dveře

 

klasické dveře

Poslední nabízenou variantou jsou klasické dveře, odborně zvané otočné. Zaberou nejvíce prostoru před nábytkem, ale nejlépe nabídnou celý vnitřek skříně. Tento typ dveří je ideální pro skříňové nástavce.
Můžete si vybrat ze široké škály barev, materiálů pro výplně dveří, ocelové i hliníkové rámy – obě provedení mohou mít celou řadu povrchových úprav od barev až po dřevodekory.

šatníkové skříně

Šatníkové skříně a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.