Kuchyňské spotřebiče                                                                                          Tel.: 603 103 961

Kuchyně CAMELOT jsou vybaveny elektrospotřebiči renomovaných evropských firem. Jednotlivé kuchyňské spotřebiče vyhovují nejrůznějším požadavkům a potřebám zákazníků. Roli přitom hraje životní rytmus rodiny současně s počtem jejích členů.

Nejen myčku volíte podle toho, vaříte-li denně teplá jídla pro celou rodinu, nebo stolujete úsporně a jen ve dvou. Vybrat si můžete šíři 45 nebo 60 cm, ale odborníci doporučují raději myčku širší – cenový rozdíl není velký, zato nádobí je umyto lépe.

U chladniček nerozhoduje vzhled (jsou vestavěné), ale opět chod rodiny. Jinou chladničku si pořídí rodina, která nakupuje jednou týdně, jinou ta, která nakupuje denně a ještě jinou rodina, která má velkou mrazničku umístěnou mimo obytné prostory.

Také odsavače mohou být různé – recyklační (nemáte-li odtah, doporučuje se větší výkon), nebo s odtahem do komína. Rozdílná je rovněž jejich povrchová úprava.

Zvažovat využití budete i při výběru mikrovlnné trouby – pouhý ohřev mrazených pokrmů, pečení a velké vaření? Nejmodernější typy umožňují i přípravu potravin v páře.

Současným trendům odpovídají také varné jednotky. I když ještě 30 % lidí dává při vaření přednost plynu, stále větší oblibu si získávají sklokeramické desky. Vaření je rychlé, ovládací panely nahrazují pohodlné senzory s tlačítky a velmi snadné je i jejich čištění.

kuchyňské spotřebiče​​www.aeg-electrolux.cz
www.baumatic.cz
www.brandt.cz
www.bosch-spotrebice.cz
www.de-dietrich.cz
www.cz.lge.com
www.siemens-spotrebice.cz
www.miele.cz
www.whirlpool.cz
www.gorenje.cz
www.electrolux.cz
www.zanussi.cz

.