Podlahy Parador                                                                                                      Tel.: 603 103 961

Image​Zámkové laminátové podlahy Parador poskytují snadnou cestu jak řešit Vaše nové bydlení. Spojují filozofii špičkové kvality předního německého výrobce a cenově příznivé investice do hodnotného značkového výrobku s dlouhodobou zárukou. Systém zámkového spoje bez lepení poskytuje mnoho předností: optimální výškovou přesnost, celkovou stabilitu a pevnost podlahy, rychlou a snadnou pokládku a také dlouhodobou trvanlivost těsných spojů. Minimální nároky na údržbu a snadné čištění jsou naprostou samozřejmostí.

Podlahy Parador nabízí v celém sortimentu značkovou kvalitu pro výrobky, které všechny procházejí výchozí kontrolou. Můžete si vybrat! Obdržíte pro každý požadavek vhodný, vysoce kvalitní značkový výrobek, na který se můžete spolehnout!

Hledáte-li podlahu, která vydrží i mimořádné zatížení, měli byste se rozhodnout pro laminátovou podlahu Parador. Ani v extrémních případech, jako je popálení cigaretou, červené víno nebo fixy, nezůstanou na podlaze stopy. A mezi množstvím atraktivních dřevěných i abstraktních dekorů, si jistě i Vy vyberete podlahu, která bude odpovídat Vašemu vkusu.

Chcete-li renovovat bez stresu, mít moderní interiér a navíc ušetřit čas, využijte kvalit zámkového systému podlah Parador. Montáž je jednoduchá a rychlá. Konstrukce zámku poskytuje mnoho předností: optimální výškovou přesnost, stabilitu podlahy, dlouhodobou trvanlivost, minimální nároky na údržbu.

Laminátové podlahy Classic

Image

S klasiky prostě nic nezkazíte a kromě toho ukážete, že když se odlišíte od masy, máte i vkus. Dle svého jména jsou laminátové podlahy kolekce Classic, klasikou společnosti Parador. Získají si vás svým vybraným, avšak nenásilně nadčasovým vzhledem s nádechem luxusní elegance. Podlahy Classic s parketovým vzorem a selským vzorem nabízejí velké množství uspořádání, které se hodí k mnoha stylům. Řada Classic nabízí různé druhy kvality, hodí se na různé účely použití a je možné ji spojit jak s klasickými, tak i s moderními prvky. Laminátové podlahy Classic jsou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí zařídit svůj byt dle klasického stylu a nezávisle na měnící se módě.

Laminátová podlaha Classic 1030 třídy zátěže 31 je vhodná do všech bytových prostor a lehce zatěžovaných komerčních prostor. Podlaha se vyrábí v 18-ti dekorech.

Laminátová podlaha Classic 1040 třídy zátěže 32 je vhodná do všech bytových a středně zatěžovaných komerčních prostor. Vyrábí se ve 30 dekorech.

Laminátová podlaha Classic 1050 třídy zátěže 32 v síle 8 mm je určená pro skutečné profesionály. Kolekce zahrnuje širokou škálu osvědčených dřevodekorů i zcela nových dekorů v 5-ti typech moderních povrchových struktur. Podlahy Classic 1050 zcela uspokojují nejnáročnější požadavky od spolehlivé pokládky, přes dokonalý optický výsledek, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Záruka podlahy je prodloužena na 20 let.

Laminátová podlaha Classic 1060 třída zátěže 32 v síle 9 mm přichází v nabídce 6-ti dekorů. U této podlahy Vás jistě zaujme nejen Antistatická povrchová úprava, ale i záruka v délce 25 let.

Laminátové podlahy Trendtime

Image

Pomocí laminátových podlah Trendtime určuje Parador měřítko pro moderní design v oblasti podlah. A je opravdu velice vysoké. Podlahy kolekce Trendtime představují nejmodernější mezinárodní trendy v zařizování – heslo: veletrh nábytku v Miláně – v oblasti laminátových podlah. Výsledek: Výrobky Trendtime jsou fascinující ve vzhledu a nekonvenční stylem a jsou opravdovou avantgardou sortimentu laminátů. Pomocí kolekce Trendtime je možné výrazně upravit jednotlivé styly v zařizování. Toto spektrum sahá od autentických napodobenin exkluzivních dřev, výrazné přírodní materiály až po fantazijní dekory s 3D efektem. Ne pouze vzhled činí Parador laminátové podlahy Trendtime tak neobvyklým. Jsou zde zastoupeny také vysoké nároky na kvalitu a zpracování, které jsou pro Parador tak typické. Výrobky mají takové vlastnosti, jako je automatický zaklapávací systém lamel, při kterém je pokládka velice jednoduchá, dále síly lamel 8 mm a kombinace různých formátů těchto lamel. A přesně tyto různé rozměry lamel jsou zvláštností kolekce Trendtime: každému dekoru propůjčují přirozenost a individualitu, které od takového laminátové podlahy také očekáváte. Od malého formátu vlysovaných lamel k velkému formátu nebo ozdobě kolekce Trendtime 2009/2010, zámkovým lamelám s 2- a 4strannou V drážkou. Pomocí kolekce laminátových podlah Trendtime vám Parador umožní, položit si ducha doby k vašim nohám.

Podlahy Edition

Image

Vzlétnout do oblak. Pozvednout podlahu na objekt designu. Je to výzva pro Parador, která by mohla nadchnout velice rychle i designérskou mezinárodní elitu. Tématem vytváření podlahy se v současnosti zabývá šest světoznámých designérů. A otevírají nezvyklé nové dimenze: fascinující exkluzivní vzhled pro každého, kdo si chce dopřát luxus vlastního, náročného vkusu. Ben van Berkel, Konstantin Grcic, Ora ďto, Jean-Marie Massaud, Karim Rashid a Matteo Thun hledali nové tvůrčí cesty a nalezli tak neobvyklá řešení, která není možné slovy ani popsat. Laminátové podlahy Edition 1 jsou perfektním základem, pro uvedení nejaktuálnějších trendů v nábytku, jakož i klasických řešení na trhu. Ale podlahy jsou již samy o sobě tak neobvyklými produkty, že se nemusejí obávat srovnání s ostatními designovými výrobky na celém světě. A kromě toho perfektně ladí s jakoukoliv luxusní architekturou. Nebo zkráceně: Parador Edition 1 – revoluční podlahový design.

Dřevěné podlahy Classic a Trendtime

Image

Firma Parador nabízí ve svém programu přes 70 druhů dřevin v třídění SELECT, NATUR, LIVING, ve dvou délkách; parketovém i selském provedení. Jako povrchovou úpravu je možné zvolit lak nebo přírodní olej.
Dřevěné plovoucí podlahy Parador dokonale naplní Vaše představy o krásném bydlení. Mají přirozený vzhled, působivou krásu pravého dřeva a dlouhou životnost. Každý jednotlivý kus dřeva vypráví svou vlastní minulost a individuálně se prezentuje jedinečným žilkováním a rozdílnými barevnými odstíny.