Kuchyně Camelot                                                                                                     Tel.: 603 103 961

Třešeň

kuchyně Camelot - třešeň​V jednoduchosti je krása. Dvířka kuchyně z třešňového masivu jsou toho zářným příkladem. Luxusní kresba třešně se snoubí s rovnými liniemi dvířek, pracovní deska rovněž barevně ladí a nerezové úchytky příjemně oživují jinak klidný řád sestavy. V této kuchyni oceníte obrovskou, odolnou pracovní plochu s dostatkem denního světla proudícího oknem. Úložný prostor je zde vyřešen velmi přehlednými hlubokými zásuvkami, kde má každý hrnec i všechny doplňky své místo. Prostorné kuchyňské sestavě dominuje nerezový komínový odsavač zastřešující varný, ze všech stran přístupný polostrůvek.

 

Rám – imitace dřevin

rám - imitace dřevin

Toužíte po jednoduché kuchyni, ale hladká dvířka jsou příliš obyčejná? Profil Rám je ideálním řešením. Dokonalá imitace olšového dřeva s jemně azurovými dvířky Samos v sobě snoubí teplo domova se svěžím duchem dálek. S čelními plochami sestavy je barevně sladěna i postformingová pracovní deska. Vaření v této kuchyni je opravdu velmi pohodlné. Na malém prostoru jsme přímo obklopeni dostatkem pracovní plochy i úložného místa a barový pultík přímo vybízí k servírování vybraných lahůdek. Prosvětlené horní skříňky, osvětlovací rampa a nenápadné zářivky zaručují dokonalý světelný komfort při vaření.

Mýdlo – unibarvy

mýdlo - unibarvy

Jemným barevným odstínem a jednoduchou linií svého tvaru omladí pastelově zelená Havaj každý interiér. I když je prostor kuchyně plně využit vysokými horními skříňkami, sestava působí velmi lehkým dojmem. Za to vděčíme kombinaci prosklených ploch, otevřených polic a efektní světelné rampy. Nenápadně zabudovaný odsavač a chladnička ničím nenarušují jednoduchý styl kuchyně, naopak chromovaný závěsný program na zdi její prostor velmi oživí. Kuchyňská sestava dokonale respektuje současné ergonomické trendy, vhodným rozmístěním jednotlivých činností získáme dostatek odkládacího místa i pracovní plochy.

New Line

kuchyně Camelot - New Line​Provedení New Line již podle svého názvu vyniká moderní a efektně jednoduchou linií. Hladká kuchyňská dvířka z imitace olše jsou zde zvýrazněna zapuštěnými úchytkami. Sestava je zajímavě předělena vyššími spodními skříňkami, ukrývajícími chladničku, vedle rohového dřezu je dostatek pracovní plochy. Barový pultík zde může sloužit k rychlému servírování. Velmi atraktivním prvkem je zástěna z imitace olše a nerezu, která spolu s dominantní digestoří tvoří zajímavý celek. Osvětlovací rampy ze zesíleného lamina ukončují kompaktní vzhled celé kuchyňské sestavy..

Clip

clip​Každá žena ví, že proužek je módním hitem. U provedení Clip si jej navíc můžete dopřát v různých barevných kombinacích. Jemně pistáciová kuchyňská dvířka vynikají na olšových korpusech, toto spojení působivě oživují „Hi-tech“ hliníkové rámy s pískovaným sklem a hliníkové úchytky. Horizontální členění kuchyňské sestavy podtrhují výklopné skříňky a obkladová dvířka na zadní straně pultíku. Do popředí vystupují skleněné dózy a prosklená skříňka, lemovaná 3 cm tlustým laminem. Tento zajímavý prvek tvoří úkryt i pro samostatnou mikrovlnnou troubu. Ostatní kuchyňské spotřebiče jsou samozřejmě nenápadně zabudované.

Rab

kuchyně Rab​Rab je kuchyně vhodná pro milovníky klasického stylu. Nenásilné spojení olšové fólie s úchytkami stejné barvy nechá vyniknout velmi elegantní profil dvířek. Kuchyňská sestava s velkým množstvím úložného prostoru, kde máme vše pěkně po ruce, je vhodná i do panelové výstavby. Zvýšená poloha trouby usnadňuje pečení i její údržbu. Mikrovlnná trouba v přehledné výšce i umístění mycího centra do rohu místnosti dává volný prostor všem činnostem na pracovní desce. Různé výškové úrovně horních skříněk a množství otevřených polic na ozdobné drobnosti dodávají kuchyňské sestavě dojem vzdušnosti.

Mýdlo – imitace dřevin

kuchyně - mýdlo - imitace dřevin​Moderní, dynamický styl této kuchyně spolu vytváří dvířka profilu mýdlo a barevná kombinace olšové folie s námořnickou modří. Velkorysá plocha místnosti je zcela využita pro funkční sestavu s dostatkem úložného prostoru. Pracovní deska kuchyně, jejíž volnou část pod okny oceníme při práci v sedě, opticky odděluje spodní skříňky od živě uspořádaných horních skříněk olemovaných modrou korunkou. Sestava je plně vybavena kuchyňskými spotřebiči, jejichž ušlechtilá nerez dodá styl této hravé kuchyni. Toto prostředí přímo láká k vaření exotických specialit. Ani barman nemusí zahálet. Vše potřebné má přichystáno v otevřených skřínkách nebo na skleněných poličkách obklopujících „multifunkční tyč“.